KONST / Litografier / Färglitografi 6354354
nr 635 4354
Färglitografi
signerad. 26/270, 73x56
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 19 april 2010
kl 19:29:06
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr
600 kr
550 kr
650 kr
700 kr